بستن
FA EN AR RU FR CHI

حساب کاربری دانشجویان دانشکده مکانیک.::.کارشناسی.::.نیمسال اول 98-99

حساب کاربری دانشجویان دانشکده مکانیک.::.کارشناسی.::.نیمسال اول 98-99


 

حساب کاربری دانشجویان دانشکده مکانیک.::.کارشناسی.::.نیمسال اول 98-99

حساب کاربری برای دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده‌ مکانیک فعال شد.

دانشجویانی که درس سیستم های اندازه گیری (نام استاد درس: دکتر چائی بخش) را به صورت مجازی اخذ نموده اند از این پس می توانند وارد حساب کاربری خود در سامانه یادگیری الکترونیکی به آدرس lms.guilan.ac.ir شده و از محتوا و کلاس آنلاین درس خود بهره مند گردند.

 

توجه نمایید که نام کاربری و رمز عبور شما برای ورود به سامانه یادگیری الکترونیکی به شرح زیر است:

نام کاربری: شماره دانشجویی

رمز عبور: شماره دانشجویی@Aa

 

برای مثال دانشجویی با شماره دانشجویی ۹۶۰۱۲۳۴۵۶۷۸ با نام کاربری ۹۶۰۱۲۳۴۵۶۷۸ و رمز عبور Aa@96012345678 می تواند وارد سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه گیلان شود.

پس از ورود به سامانه روی اسم درس کلیک کنید و وارد درس شوید. برای ورود به کلاس باید از گزینه "کلاس آنلاین (نام درس)" استفاده نمایید که در ادامه نحوه ورود با استفاده از گوشی و تبلت یا کامپیوتر توضیح داده خواهد شد:

نحوه ورود به کلاس با استفاده از کامپیوتر: شما به مرورگر فایرفاکس و فلش پلیر برای فایرفاکس نیاز دارید. این نرم افزارها را می توانید از دانلود کنید. پس از ورود به کلاس روی گزینه پیوستن به کلاس کلیک کنید.

نحوه ورود به کلاس آنلاین با استفاده از گوشی و تبلت(اندروید): شما نیاز دارید تا دو اپلیکیشن "Flashfox" و "Adobe Connect" را از پلی استور دانلود و نصب نمایید. سپس با استفاده از مرورگر فلش فاکس وارد سامانه شده و  گزینه پیوستن به کلاس را انتخاب نمایید.

آدرس مرکز: دانشگاه گیلان (۵ کیلومتری جاده رشت-قزوین)-ساختمان مرکزی-طبقه همکف-واحد تولید محتوا (درب چرمی) -۳۳۶۹۰۱۷۹-۰۱۳

guilan.elearning@gmail.com

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.